Restaurace Kostelec nad Orlicí

Restaurace pro hosty našeho penzionu -  Kostelec nad Orlicí 

 

                        večeře pouze na objednání den předem

 

 

 

 

 OCENĚNÍ PENZION S NEJLEPŠÍM STRAVOVÁNÍM PRO ROKY  2018 a 2020 si moc vážíme 

 

O nás

 

Restaurace penzionu Podhorní mlýn  od roku 2016 omezila služby pro veřejnost, aby se mohla lépe věnovat ubytovaným hostům. Nemůže se tedy stát, že by pro vás nebylo volné místo u stolu nebo že byste dlouho čekali na večeři.

PŘIPRAVUJEME POUZE SNÍDANĚ a VEČEŘE FORMOU POLOPENZE / možnost obědů po domluvě /

 

 

JÍDELNÍ LÍSTEK na tomto webu slouží jako vzor pro objednávku jídel na oslavy, svatby  či jiná posezení pro neubytované hosty, které pořádáme tak, aby nebyli rušeni naši ubytovaní hosté. V případě svatby nepřijímá penzion objednávky na ubytování od nezůčastněných hostů a v případě oslav se specializujeme na slavnostní obědy s ukončením před večeřemi, aby nedocházelo k rušení ubytovaných hostů.

 

  • V rámci snídaní se můžete těšit na bohatý teplý a studený bufet s prvky zdravé kuchyně                              / pečivo 3 druhy,sladké pečivo, šunka, suchý salám,  sýry, vajíčka, párky, naše džemy, nutelu, paštiku, máslo, rostlinné máslo,jogurty, med, citron, sušené ovoce, müsli, naše bezlepková granola, čerstvé ovoce a zelenina, džusy, vodu, mléko, rozpustnou kávu, espresso, tureckou kávu, výběr čajů, sirupy, granko / střídavě zařazujeme pomazánky, saláty a jiné chuťovky / Každá snídaně nabízí regionální produkty a bohatý výběr bezlepkových potravin.
  • Pokud je v penzionu ubytováno méně hostů jsou snídaně servírované
  • večeře připravujeme tříchodové / polévka či předkrm, hlavní chod a dezert / v den příjezdu je večeře jednotná/ pokud není předem domluveno jinak/ a další dny se vybírá vždy ze tří hlavních chodů 
  • Hosté mají možnost objednání bezlepkové , veganské, vegetariánské nebo dietní  polopenze / prosíme nahlásit při objednávce pobytu/
  •  Venkovní posezení
  • Nekuřácké prostředí

 


Pro větší komfort ubytovaných hostů je zcela omezen provoz pro veřejnost, vyjímkou jsou předem objednané akce/ slavnostní večeře,oslavy, svatby atd./, s kterými Vám po domluvě rádi vyjdeme vstříc.


Otevírací doba restaurace pro ubytované / 

 

Pondělí       15-21.30 

Úterý           15-21.30 

Středa         15-21.30 

Čtvrtek        15-21.30 

Pátek           15-21.30 

Sobota        15-21.30 

Neděle        15-20.00 

 

Otevírací doba restaurace pro veřejnost

 

Pouze na objednání minimálně dva dny předem s předchozím výběrem jídla z jídelního lístku  / oslavy, svatby, večeře při svíčkách.

 

 

 

 

 "Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.Zároveň je povinen zaevidovat přijatou platbu u správce daně online.v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin "